Protestuesit para dyerve të Kryeministrisë, policia krijon kordon mbrojtës

Pas Ministrisë së Brendshme, protestuesit i janë drejtuar Kryeministrisë ku janë vendosur para dyerve të saj. Situata është e qetë ku ka vetëm thirrje se 'Lleshaj duhet të jap dorëheqjen' dhe 'nuk vritet i riu', ndërsa policia ka krijuar një kordon mbrojtës mes qytetareve dhe Kryeministrisë.


Lajmi kryesor:

Mbi 4 orë protestë te Ministria e Brendshme e Kryeministria! U vihet flaka pemëve të Krishtlindjeve, sulmohen institucionet dhe shkatërrohen zbukurimet! Disa qytetarë marshim paqësor gjatë orës policore


Ora 20:34
'Unë jam Klodjani', protestë mbi 4 orë te Ministria e Brendshme e Kryeministria (FOTO)
1 / 32
2 / 32
3 / 32
4 / 32
5 / 32
6 / 32
7 / 32
8 / 32
9 / 32
10 / 32
11 / 32
12 / 32
13 / 32
14 / 32
15 / 32
16 / 32
17 / 32
18 / 32
19 / 32
20 / 32
21 / 32
22 / 32
23 / 32
24 / 32
25 / 32
26 / 32
27 / 32
28 / 32
29 / 32
30 / 32
31 / 32
32 / 32
I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?×

Lajmi i fundit

John

Me fishekzjarrë, valle e këngë, Kroacia hap urën e re që bashkon territorin e saj