Protestuesit rivendosen në qendër, qëndrojnë të qetë dhe në grumbuj

Protestuesit qëndrojnë vetëm 20 minuta te Kryeministria dhe shkojnë sërish në qendër. Ata qëndrojnë në grumbull, të qetë dhe pa bërë thirrje apo shkaktuar tensione të ndryshme. Ndërkohë që pranë ministrive ka efektivë të shumtë policie që qëndrojnë në gatishmëri.


Lajmi kryesor:

Mbyllet dita 6-të e protestës pa tensione, nuk kishte prezencë të të miturve! Protestuesit të pakët në numër, të pranishëm dhe anëtarë të 'Vetëvendosjes'


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ditë acari në vend, a i përballoni dot kostot e ngrohjes?×

Lajmi i fundit

John

Tensionohet situata në Morinë, qytetarë tentojnë të ndalojnë shoferët nga Kosovë, ndërhyn policia