Protestuesit të revoltuar tentojnë të rrëzojnë pemën e Krishtlindjes para Kryeministrisë, por tërhiqen

Disa protestues kanë tentuar të rrëzojnë pemën e Krishtlindjes e vendosur te kryeministria, të zemëruar dhe revoltuar për vrasjen e 25-vjeçarit, Klodjan Rasha.

Ata janë parë teksa kanë tentuar ta rrëzojnë pemën, por më pas janë tërhequr.


Lajmi kryesor:

Mbi 4 orë protestë te Ministria e Brendshme e Kryeministria! U vihet flaka pemëve të Krishtlindjeve, sulmohen institucionet dhe shkatërrohen zbukurimet! Disa qytetarë marshim paqësor gjatë orës policore


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?×

Lajmi i fundit

John

Ende problematike situata në Landifillin e Fierit, era përhap tymin në një hapësirë mjaft të gjerë