Protestuesit tentojnë të hyjnë në Kryeministri, shkelmojnë me dhunë derën

1607535435_Screenshot1.jpg

Protestuesit tentojnë të hyjnë më dhunë në kryeministri, tërhiqet policia. Disa qytetarë tentojnë të hapin derën e Kryeministrisë me dhunë.


Lajmi kryesor:

Mbi 4 orë protestë te Ministria e Brendshme e Kryeministria! U vihet flaka pemëve të Krishtlindjeve, sulmohen institucionet dhe shkatërrohen zbukurimet! Disa qytetarë marshim paqësor gjatë orës policore


I.K./E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?×

Lajmi i fundit

John

Ironia e Ramës: Në vend që të na qajnë hallin që po mblidhemi në mes të vapës, qajnë hallin se çfarë bëjmë ne