Protestë ndryshe brenda 'kafazit' të gjykatës: Rama ik (VIDEO)

Sot në seancën gjyqësore ku pritet të jepet masa e sigurisë për 19 të arrestuarit nga protesta e 16 shkurtit, protestuesit kanë shfaqur sjellje të pahijshme duke mos respektuar institucionin.

Ata kanë lëshuar ovacione dhe thirrje në drejtim të kryeministrit Edi Rama: "Rama ik". Sjellja e tyre ka shkaktuar të qeshura në radhët e gjyqtarëve të pranishëm në sallë.

Protestuesit u arrestuan nga policia pasi tentuan të hyjnë me forcë në ambientet e kryeministrisë gjatë protestës së organizuar nga opozita me datë 16 shkurt.

Florenc Hoxha, ish-kreu i Policisë Bashkiake në kohën kur Basha ishte kryetari i Bashkisë Tiranë

m.v./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Loni shoferi Luterit: 19/02/2019 20:41

  Hahahaha LEDIO LO**A avokat ooo ZOOT. PUTHI K**ET LUTERIT QË VODHI DHE GRABITI SPITALIN È VLORËS, SA ARITI TË VINTE DORËN DHE NË VJEDHJEN E FONDEVE TË PENSIONEVE PËR INFERMIERËT DHE GJITHË PERSONELIT SHËNDETSOR. LEDIO MËSOJE GOMAR QË NGA ZOTI TË VJEN DHE SHPËRBLIMI...

  Përgjigju
 • Berat: 19/02/2019 14:11

  Jalla nji tuf me budallej e kok pa lar do japin dretesi

  Përgjigju
 • Vlora: 19/02/2019 13:57

  Po qesh dhe Ledio qe i hiqte pantallonat Nishanit djali doktorit me te deshtuar ne histori.

  Përgjigju
 • Tir: 19/02/2019 13:41

  Sa e bukur kjo foto FlorecHoxha me ujkun eCerrikut. Vellezer te nje nene

  Përgjigju