Prrenjas, trajleri del nga rruga - plagoset shoferi

Një trajler ka dalë nga rruga në zonën e Prrenjasit, ku për pasojë është plagosur drejtuesi. Ai është dërguar në spital, ndërkohë që shkak i aksidentit dyshohet lagështia në rrugë çka ka bërë që traileri të dalë nga rruga.


Lajmi kryesor:

Aksident në Lezhë, makina me shpejtësi del nga rruga dhe përplaset me barrierat - plagoset shoferi (VIDEO)


G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapet transporti publik e ai ndërqytetas?×

Lajmi i fundit

John

Nesër në parlament/ Shtyrja e pagesës së kësteve të tatimit mbi fitimin, heqja e taksës së infrastrukturës për rindërtimin, e kredia e re nga FMN!