“Pse u largove nga PD?”, përgjigjet Greta Koçi: Duhet të shkëputesha që të merrja pak frymë

“Pse u largove nga PD?”, përgjigjet Greta Koçi: Duhet të shkëputesha që të merrja pak frymë

Këngëtarja Greta Koci gjatë kohës që ishte pjesë e PD

Këngëtarja Greta Koçi përveç impenjimit të saj në muzikë që në moshën 14 vjeçe, është e njohur edhe për pjesëmarrjen e saj në politikë. Koçi drejtoi të rinjtë e Partisë Demokratike për një 1 mandat 4-vjeçar dhe më pas ajo “nuk u pa” më në PD.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin”, në Tv Klan, Koçi ka thënë se shkëputja nga PD ka ardhur për shkak të angazhimit në këtë parti. Ajo ka thënë se i duhej një periudhë kohë për të marrë frymë dhe për t’iu rikthyer muzikës.

"Jo, besoj ishte mjaftueshëm një mandat, 4 vite, ishte shumë impenjative dhe erdhi momenti që duhet të kishte një shkëputje që unë të merrja pak frymë. Sepse jam në moshën më të përkryer për ta vazhduar ende muzikën”,  tha këngëtarja.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në Kukës, deri në orën 09:00 votuan 4.04% e votuesve

Zgjedhjet në Kukës, deri në orën 09:00 votuan 4.04% e votuesve