Publikohen pamje të makinës së djegur të oficerit në Librazhd

Këto janë pamjet e makinës së djegur të oficerit të krimeve në Librazhd Petrit Xhepi. Pjesa e përparme e makinës është shkrumbuar, por ka vetëm dëme materiale.

Sipas burimeve një person me kapuç i është afruar makinës së parkuar të oficerit dhe me pas është larguar me vrap në drejtim të paditur. 

1610629502_600040923d886makinapolicit.jpg


Lajmi kryesor:

Digjet makina e oficerit të krimeve në Librazhd! Autori me kapuç largohet, sekuestrohen kamerat! Muaj më parë i vodhën marketin


Be.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    10 vjet më pas, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Çfarë tha Sali Berisha, Basha e Meta në 2011