Publikon pamje nga shtrimi i rrugëve, Braçe: Zgjedhjet mbaruan, punët vazhdojnë

Zëvndëskryeministri Erion Braçe

Zëvndëskryeministri Erion Braçe ka publikuar disa pamje nga shtrimi i rrugëve në zonën e Divjakës. Braçe shkruan se punët vazhdojnë edhe përse zgjedhjet kanë mbaruar.

Sipas tij, kjo rrugë që lidh fshatin me qendrën do të ndihmojë banorët e zonës për eksportin e produkteve.

“Punojmë! Po asfaltohet rruga e Bishtçukezës, nga rruga nacionale në qendër të fshatit! Zgjedhjet kanë mbaruar, punët jo, vazhdojmë. Për vota as që vlejti, shumica nuk e çmoi. Të paktën t’iu vleje për eksportin e shalqinit! Bëni shalqi të mirë dhe të kuq”, shkruan Braçe.

SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë të përballueshme për ju çmimet e produkteve ushqimore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Negociatat për Tiranën e Shkupin: Prapaskenat e një vendimi që është kthyer në reality show