Punëtori u aksidentua gjatë orarit të punës dhe mbeti i plagosur, arrestohet drejtuesi teknik i firmës së hidrokarbureve në Elbasan

Punëtori u aksidentua gjatë orarit të punës dhe mbeti i plagosur, arrestohet drejtuesi teknik i firmës së hidrokarbureve në Elbasan

Foto ilustruese

Drejtuesi teknik i firmës së hidrokarbureve ku u aksidentua mbrëmjen e djeshme punëtori 45 vjeçar F.M, është arrestuar nga policia e Elbasanit ditën e sotme.

Mësohet se në pranga ka rënë F.P, me detyrë drejtues teknik në firmën e hidrokarbureve në të cilën ishte punësuar shtetasi F. M, i cili mbeti i plagosur pas rrëzimit nga një strukturë metalike.

Aktualisht 45 vjeçari është ende nën kujdesin e mjekëve.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Pas 5 vitesh bashke, Chiara Ferragni dhe Fedez i japin fund martesës?!

Pas 5 vitesh bashke, Chiara Ferragni dhe Fedez i japin fund martesës?!