Punime në rrjet, këto zona në Tiranë nesër pa drita për 7 orë

Punime në rrjet, këto zona në Tiranë nesër pa drita për 7 orë

Foto ilustruese

Disa zona në Tiranë do të kenë mungesë të energjisë elektrike për 7 orë, si pasojë e punimeve që po kryhen në rrjet.

Me një njoftim për mediat, OSHEE bën me dije se dije se ditën e nesërme, në intervalin kohor 09:00-16:00 do të punohet në disa kabina të NST Farkë.

Për pasojë do të mbeten pa energji elektrike pjesërisht zona afër TEG, rruga e Vilave  dhe zona e Farkës së vogël.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Ceremonia hapesë e finales së Euro 2024 në Berlin

Ceremonia hapesë e finales së Euro 2024 në Berlin