Punime në rrjet/ OSHEE njofton: Këto zona në Tiranë do jenë pa drita nesër për disa orë

Foto ilustruese

Disa zona në Tiranë nesër do të jenë pa drita për shkak se po bëhen punime.

Bëhet fjalë Bërzhitën, Mulletin, Baldushkun dhe Ibën.

Në këto zona do të stakohet pjesërisht energjia gjatë intervalit kohor 09:00-16:00.

"Për shkak të remontit të OST në linjat 10kV të Fidrave F2, F3 NST Farkë, në datën 4 dhjetor gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet pjesërisht energjia në këto zona në Tiranë. Bërzhitë, Mullet, Baldushk, Ibë", thotë OSHEE.

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet sjellin bilanc 'lufte' këtë fillimvit, a duhet të konsiderohen si vrasje rrugore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vidhet një dyqan këpucësh në Pogradec gjatë natës, hajdutët marrin xhiron ditore