Punimet në Unazën e Madhe të Tiranës, Rama: Brenda pranverës bëhet plotësisht e aksesueshme edhe pjesa e ish-sheshit “Shqiponja”

Punimet në Unazën e Madhe të Tiranës, Rama: Brenda pranverës bëhet plotësisht e aksesueshme edhe pjesa e ish-sheshit “Shqiponja”

Brenda pranverës do të bëhet plotësisht e aksesueshëm edhe pjesa e ish-sheshit 'Shqiponja'. Kështu bën me dije kryeministri Edi Rama në një postim në rrjetet sociale, teksa flet për punimet në lidhje me Unazën e Madhe. Rama shton se është duke u punuar për ndërtimin e trotuareve dhe të korsive të biçikletave.

'Unaza e Madhe e Tiranës. Brenda pranverës bëhet plotësisht e aksesueshme edhe pjesa e ish-sheshit “Shqiponja”. Po punohet edhe për ndërtimin e trotuareve dhe të korsive të biçikletave.' shkruan Rama.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    U shkon mbi 600 mijë në muaj, a duhen rritur pagat e Kushtetueses?×

Lajmi i fundit

 ‘Jam komandant i Pentagonit!’ Qëlloi patrullën e plagosi policin në Tiranë, ja çfarë dëshmoi Klered Bozhanaj

‘Jam komandant i Pentagonit!’ Qëlloi patrullën e plagosi policin në Tiranë, ja çfarë dëshmoi Klered Bozhanaj