Pushimet e ëmbla të Jessica Alba

Pushimet e ëmbla të Jessica Alba
Aktorja e njohur Jessica Alba është fotografuar nga paparacët ndërkohë që ishte duke shijuar disa çaste relaksi në shoqërinë e familjes së saj në St Barths.

E veshur me bikini ku njëkohësisht ekpozonte edhe linjat trupore të kuruara Alba dukej mjaft e lumtur në shoqërinë e bashkëshortit të saj dhe dy vogëlusheve.


 

2/2
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Plumb 50 vjeçarit në Shijak, policia në ndekje të autorit

Plumb 50 vjeçarit në Shijak, policia në ndekje të autorit