Përfshihen nga flakët dy makina në Rrugën e Kombit

Pamje nga djegia e makinave

KUKËS- Dy automjete janë përfshirë nga flaket e zjarrit në Rrugën e Kombit në Reps.

Policia dhe zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje.

Nuk dihet ende shkaku djegies së makinave, por paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar vetëm dëme materiale.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Makina e përmbysur, pamje nga aksidenti me 6 familjarë të plagosur në aksin Burrel-Ulëz