Që nga lulet e ngjyrat verore…si u veshën deputetet në seancën parlamentare (FOTO)

Që nga lulet e ngjyrat verore…si u veshën deputetet në seancën parlamentare (FOTO)

Deputetet në seancën parlamentare

Seanca parlamentare e ditës së sotme ishte e mbushur me ngjyra verore. Deputetet si në çdo dalje të tyren ishin kujdesuar deri në maksimum për pamjen e tyre. Disa prej deputetëve ishin të pajisur me maska e disa të tjerë jo duke mos respektuar rregullat për të parandaluar përhapjen e COVID-19.

Në veshjet e deputeteve mbizotëronin ngjyrat e çelura, si portokalli, bojë qielli, e bardhë, rozë apo e verdhë. Kurse në dizajn kryesisht ishin ato njëngjyrëshe por nuk munguan as lulet dhe xhufkat. Shumica prej tyre preferuan bluzë të kombinuar me pantallona, kurse të tjerat fustanin me rritjen e temperaturave të ditëve të fundit. Kurse deputetët nuk kishin eksperimentuar shumë me veshjen, por kishin kombinuar këmishën me kostumin serioz.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Kurti të largojë kryetarët shqiptarë nga zyrat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Osmani diskuton me Macron, Scholz dhe Borrell për zhvillimet në Kosovë

Osmani diskuton me Macron, Scholz dhe Borrell për zhvillimet në Kosovë