Qëllohet me armë drejt një lokali në Shkodër, shpallet në kërkim autori (EMRAT)

Foto ilustruese

Foto ilustruese

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës. I riu Kristian Kroni ka qëlluar me armë drejt lokalit në pronësit të Nikoll Dushajt.

"Qëlloi me armë zjarri për motive të dobëta në drejtim të një lokali, policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin. Më datë 21.01.2022, rreth orës 20:40, në lagjen Skënderbeg, shtetasi K. K. ,për motive të dobta ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të një lokali “Bar-Kafe” në pronësi të shtetasit N. D.

Nga verifikimet paraprake  nuk ka persona të lënduar. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Shërbimet e Policisë po krehin zonën me qëllim kapjen e autorit', njofton policia. 

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kë mendoni se do të favorizojë votimi i emigrantëve në zgjedhjet e ardhshme?×

Lajmi i fundit

John

Tifozët e Romës dhe Feyenoord lënë pas rivalitetin, gjejnë ‘gjuhën e paqes’! Meta: Të përcjellim mesazhin se futbolli bashkon