Qëlloi me armë ndaj patrullës së ‘Shqiponjave’ duke plagosur një efektiv, Balla: Autori është identifikuar, i bëj thirrje të dorëzohet

1695235492_WhatsAppImage20230920at8.41.48PM.jpeg

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka deklaruar se gjendja shëndetësore e efektivit të repartit “Shqiponja” Edlir Alleshi që mbeti i plagosur me armë gjatë ndjekjes së një të dyshuari është përmirësuar. Balla tha se autori është identifikuar dhe i bëri thirrje që të dorëzohet.

“Gjendja e efektivit është përmirësuar. Personi është identifikuar, thirrja për të është  të dorëzohet”


Lajmi kryesor:

U ndalua nga patrulla e ‘Shqiponjave’ në Tiranë, i armatosuri plagos me dy plumba në bark efektivin që po e kontrollonte! Identifikohet autori (EMRAT)


B.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

SHBA: Kina po forcon makinerinë e luftës ruse në Ukrainë

SHBA: Kina po forcon makinerinë e luftës ruse në Ukrainë