Qëlloi me armë zjarri duke lëvizur me makinë, policia e Durrësit në kërkim të autorit

Qëlloi me armë zjarri duke lëvizur me makinë, policia e Durrësit në kërkim të autorit

Foto ilustruese

Policia është vënë në kërkim të një personi i cili ka qëlluar me armë zjarri teksa po qarkullonte me makinë në autostradën Durrës-Tiranë.

"Më datë 10.08.2021, në orën 01:45, në autostradën Durrës-Tiranë, një person ende i paidentifikuar i cili qarkullonte me automjet dyshohet se ka qëlluar në ajër me armë zjarri”, thotë policia.

Ende nuk ka detaje mbi shkaqet dhe se si ka ndodhur ngjarja . Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Akuzat se ka pakt të fshehur me Berishën, Gazment Bardhi: Me të nuk më lidh më as e shkuara! Intriga të vogla për të përçarë edhe më tej PD-në

Akuzat se ka pakt të fshehur me Berishën, Gazment Bardhi: Me të nuk më lidh më as e shkuara! Intriga të vogla për të përçarë edhe më tej PD-në