Qëlloi me shpullë nënën e nxënësit pasi i kërkoi të mos i dhunonte djalin, vihet nën hetim mësuesja në Fier

Qëlloi me shpullë nënën e nxënësit pasi i kërkoi të mos i dhunonte djalin, vihet nën hetim mësuesja në Fier

Foto ilustruese

Një mësuese në Fier është vënë nën hetim nga policia, pasi ka qëlluar me shpullë nënën e një nxënësi të klasës së tretë. Videoja është publikuar në rrjetet sociale, pas së cilës ka ardhur reagimi i policisë.

Pas publikimit të pamjeve filmike, ku duket një mësuese që qëllon nënën e një nxënësi të saj, Policia Fier ka marrë masa dhe ka referuar materialet në Prokurori për  mësuesen më inicilae V. C.

Vepra penale që rëndon mbi 48-vjeçaren, me detyrë mësuese e një shkolle 9-vjeçare është "Dëmtime të tjera me dashje".

Në videon e publikuar, duket momenti kur, 48-vjeçarja gjuan me pëllëmbë nënë e një nxënësi, e cila kishte shkuar t’i kërkonte mësimdhënëses që të mos dhunonte më djalin e saj,

Drejtoria Vendore e Policisë Fier falënderon mediat dhe qytetarët që denoncojnë rastet e paligjshmërisë dhe i fton sërish ata që të denoncojnë çdo rast paligjshmërie në Komisariatin Dixhital dhe në numrin pa pagesë 112, duke iu garantuar anonimat të plotë dhe reagim të menjëhershëm e të paanshëm.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

FOTOT / Festohet 111-vjetori i Pavarësisë në Tiranë, ngrihet flamuri në Sheshin “Skënderbej”

FOTOT / Festohet 111-vjetori i Pavarësisë në Tiranë, ngrihet flamuri në Sheshin “Skënderbej”