Qëlloi patrullën e policisë dhe plagosi efektivin e Shqiponjave, dyshohet se autori iku me makinë! Policia ka fiksuar targat

Qëlloi patrullën e policisë dhe plagosi efektivin e Shqiponjave, dyshohet se autori iku me makinë! Policia ka fiksuar targat

1695231260_plagosjetirane.jpg

Policia ende nuk ka identifikuar autorin që ka qëlluar drejt patrullës së Shqiponjave.

Report Tv mëson se ai është larguar me një automjet targën e të cilit policia tashmë e ka fiksuar dhe po kërkohet.

Ende nuk dihet nëse autori është ndihmuar nga  një person tjetër apo është larguar i vetëm me makinë, informon gazetari i Report Tv, Sokol Dema. 

Ngjarja u regjistrua në lagjen "Kinostudio", në rrugën "Hysen Xhura" në Tiranë. 

 


Lajmi kryesor:

U ndalua nga patrulla e ‘Shqiponjave’ në Tiranë, i armatosuri plagos me dy plumba në bark efektivin që po e kontrollonte! Identifikohet autori (EMRAT)


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Vijon montimi i Urës së Madhe në Kukës, nis vendosja e shtresave të stabilizantit dhe asfaltimi i tyre

Vijon montimi i Urës së Madhe në Kukës, nis vendosja e shtresave të stabilizantit dhe asfaltimi i tyre