'Qeshni ju qeshni, u shkritë ju'! Rama tallet sërish me Bashën (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama vijon ironi dhe talljen me kundërshtarin e tij politik, Lulzim Bashën. Sot ai postoi një video në Instagram, ku shfaqet një vajzë e re me zërin e Lulzim Bashës, që bën llogaritë gabim.

“7x7 janë 42. 49 më falni. 49+36 bëjnë 95, bëjnë 5...85...nuk ka rëndësi. Qeshni, qeshni! U shkritë ju, u shkritë, se për ju janë patate këto”, janë pasazhe të shkëputura nga fjalët e Bashës.

“Artiste”, shkruan Rama dhe e shoqëron me një emoji që qesh me lot.

 • Sondazhi i ditës:

  Në zgjedhjet e 25 prillit PD dhe LSI duhet të garojnë bashkë apo të ndara?

Komento

Komente

 • Popull: 24/05/2020 13:02

  RAMA + BASHA IKNI SE SJENI PER KETE PUNE JA NXITE JETEN KETIJ POPULLI NJERI ME BATUTA TJERI ME IDJOTIZMA IKKKKNNNIII MOS TJUA DEGJOFIM EMRIN ME ZHDUKUNI

  Përgjigju
 • vera: 23/05/2020 17:23

  SHUME E BUKUR VIDEO...

  Përgjigju
 • Hinglateri: 23/05/2020 16:43

  Tall hallatet me kete debil Edi Rama

  Përgjigju
 • Ben Tironci: 23/05/2020 16:40

  Trap krejt je o Lulushan

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Italia masa të reja për festat e fundvitit, mbyllen hotelet dhe ndalohen udhëtimet, përjashtohen të moshuarit