VIDEOLAJM/ Qytetari tenton ta ndihmojë Bashën duke i mbrojtur kokën, badigardi i tij reagon ashpër: Hiqe dorën mor burrë, mos prek

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë ditës së djeshme ka zhvilluar një takim me banorët e Kombinatit, ku shumë prej tyre i vizitoi në shtëpi.

Teksa dilte nga një pallat, një prej qytetarëve të ndodhur aty i preku kokën duke ia ulur, në mënyrë që të mos i zinte në mur, pra për ta ndihmuar.

Por në atë moment, truproja e Bashës ka reaguar ashpër ndaj qytetarit, duke e urdhëruar të hiqte dorën menjëherë.

 “Hiqe dorën more, mos prek më me dorë mor burrë”, dëgjohet në video.

J.GJ./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?

Komento

Komente

  • Erik: 16/04/2021 15:50

    Eshte i njejti plehre qe goditi plakun ne bark para disa vitesh ne Pogradec. Te njejtet kafshe qe u rrine afer historikisht liderve te PD-se

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Refuzon mbledhjet e Këshillit Bashkiak të Vlorës me argumentin e masave anti-COVID, Ministria e Shëndetësisë 'rrëzon' Dritan Lelin: Nuk pengojnë