Qytetari ‘i tërheq veshin’ Berishës: Martove djalin, po një kuti llokume nuk e prure

 

Një qytetar në takimin në Libohovë i ka bërë një “kritikë” ish-kryeministrit Sali Berisha. Ai tha se ndonëse ish-kryeministri ka martuar djalin, Shkëlzenin, nuk u kishte sjellë në takim asnjë llokum.

“Martove djalin, po një kuti llokume nuk e prure”, i tha ai.


Lajmi kryesor:

Gafa e Berishës, pranon në Libohovë që qeveria e tij ka vjedhur (VIDEO)


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj