Rokadë në rang drejtorësh, Kukësi dhe Lezha shkëmbejnë drejtuesit

Drejtuesit e policisë kanë vendosur të bëjnë një rokadë në rang drejtorash ndërmjet Kukësi dhe Lezhës. Më saktësisht drejtori i Kukësit do të shkojë në Lezhë dhe e kundërta. I Lezhës do të shkojë në Kukës.

Drejtori i ri i policisë vendore të Lezhës Zef Laska do të prezantohet sot në Lezhë.

Ndërkohë në krah të kundërt do të lëvizë Henerigert Mitri, prezantimi i të cilit ende nuk dihet se kur do të bëhet.

Ne.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?

Komento

Komente

 • O tej: 22/07/2020 14:58

  Hiq Lenen ver Prenen

  Përgjigju
 • Kujto: 22/07/2020 13:30

  Se mos na levize Drejtorin e Vlores dhe Shefin e Policise ne Sarande,qe eshte tape 24 ore se na more ne qafe.Dy vjete i bene.

  Përgjigju
 • Amos Loung Bar: 22/07/2020 12:25

  Po me shefin e komisarjatit lezh nik nikolli. Qe u pezullu nga detyra Ca u ba Se pash ne lajme. Mora vesht qe esht rikthy Mos vall tjet e vertet??””

  Përgjigju
 • Santa Quaranta: 22/07/2020 11:18

  Normal kur behet edhe Gert Mitri drejtor mos ngelte njeri pa u bere! Ai nuk ka zbuluar asnje krim qe kur ka dale nga bankat e shkolles!!

  Përgjigju
 • Alfons: 22/07/2020 10:42

  Perse duhet te nderroheb menjeri tjetrin,pse tallen me njerezit,nese keta dy drejtore jane deshtuar perse duhet te transferohen,ata duhet te ulen ne detyre,sic jane promovuar ashtu dhe te ulen kur nuk jane rezultate,(apo me keq akoma kur implikohen me kulyivim hashashi,apo ne rastin e lacit ku krimi hedh valle).perse si ulin ne detyre dhe ti japin mundesi vartesve te afte te ecin me lart,apo ja ka dhene postin e drejtorit partia dhe e kane re trashegueshem da ne lezhe,kikes pastaj ne korce etj.

  Përgjigju
 • Luan: 22/07/2020 10:21

  Po ardi kambalja kur do levizi????

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rreziqet e jetës në rrjetet sociale, flasin 'influencarët': Herë pas herë ndjehemi të kërcënuar dhe bullizuar! Sociologu: Të rinjtë të ecin me tendencat, por pa degraduar