Rally Albania 2023, Rama: Promovon traditën më të mirë me kulinarinë fantastike dhe mrekullinë e rivierës sonë

Rally Albania 2023, Rama: Promovon traditën më të mirë me kulinarinë fantastike dhe mrekullinë e rivierës sonë

Rally Albania

Prej 3 qershorit në rrugët e Shqipërisë pjesëmarrës nga 22 vende të ndryshme të botës po garojnë në ‘’Rally Albania 2023’

Teksa ka publikuar një fotogaleri me pamje të veçanta në kuadër të këtij aktiviteti, Kryeministri Rama ka evidentuar faktin se ky edicion i 19-të me, energjinë që përcjell duke i rënë qark e tërthorë Shqipërisë, promovon traditën më të mirë, kulinarinë fantastike dhe mrekullinë së rivierës shqiptare.

‘Rally Albania’ ka nisur me 3 qershor me garën  Velipojë – Voskopojë dhe do të përfundojë me ceremoninë përmbyllëse më 10 qershor në Tiranë. 

 
G.MO/a.m./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Dua: 09/06/2023 14:03

  sa me shume promovime te tilla te marrim dhe sa me shume mbveshtetje sic po na jep edhe qeveria

  Përgjigju
 • lirim: 09/06/2023 14:03

  Promovimin kjo tradite e ka hak sepse eshte unikaleee

  Përgjigju
 • Fredi: 09/06/2023 13:29

  Gjera te tilla fantastike jane ato qe do e promovojne Shqiperine ne menyren me ideale

  Përgjigju
 • Arber: 09/06/2023 13:28

  Promovimi i vendit tone ne kete menyre eshte nje nder zgejdhjet me te mira

  Përgjigju
 • Dea: 09/06/2023 11:57

  Shqiperia me keto aktivitete qe po organizon po ben qe te njihet edhe me shume ne vend

  Përgjigju
 • Lea: 09/06/2023 11:56

  Aktivitete nga me te ndryshmet te cilat po terheqin dhe vemendjen e te huajve ,vazhdoni me keto organizime

  Përgjigju
 • Milo: 09/06/2023 11:38

  Cfare projekti dhe garash fantastike shqiperia si asnjeher me pare duke promovuar lloje lloje sportesh.

  Përgjigju
 • Leksi: 09/06/2023 11:37

  E mrekullueshme nje projekt gjigand me pjesmarrje shume me te madhe per tu vlersuar te gjithe garusit .

  Përgjigju
 • Elsa: 09/06/2023 11:26

  Sa bukur te presim ne vendin tone garues nga vende te ndryshme te botes

  Përgjigju
 • Ina: 09/06/2023 10:28

  Vendi yne po behet nje nga destinacionet e preferuara te shume turisteve fale aktiviteteve te shumta qe po organizohen

  Përgjigju
 • Era: 09/06/2023 10:24

  fale ketij aktiviteti shqiperia promovohet akoma me shume tek te huajt

  Përgjigju
 • Timoni: 09/06/2023 10:20

  O Ram noj gjo na populli ke për me lajmru?

  Përgjigju
 • Eno: 09/06/2023 10:16

  Vendi pompreferohet shume nga te huajt si per turizem ashtubedhe per mbajten e eventeve te ndryshem

  Përgjigju
 • Ani: 09/06/2023 10:15

  Dicka vertet e bukur dhe mjaft speciale

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Tiranë, dhunohet administratori i 'Pamfleti' Gjergj Zefi! Po dilte nga zyra

Tiranë, dhunohet administratori i 'Pamfleti' Gjergj Zefi! Po dilte nga zyra