Rama përshkruan emocionet e ndeshjes Shqipëri- Islandë me një FJALË

"Shqiponja". Me një fjalë, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që ta t'i përshkruajë emocionet e ndeshjes Shqipëri-Islandë, ku kuqezinjtë shënuan 4 gola dhe mbajtur gjallë shpresën për në Europian.

Postimi i kryeministrit Edi Rama


Lajmi kryesor:

Fitorja e 'çmendur' në 'Elbasan Arena'/ Vijnë reagimet e para


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rasti i kryebashkiakut të Bulqizës, a besoni se ka politikanë që konsumojnë lëndë narkotike?