Rama, Gjonaj, Ruçi e Peleshi u dorëzojnë simbolin e ‘Dëshmorëve të Atdheut' familjarëve të 4 viktimave të 21 janarit

 

Kryeministri Rama, kryetari i Parlamentit, Gramoz Ruçi, Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj dhe Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi u dorëzojnë simbolin e ‘Dëshmorëve të Atdheut’ familjarëve të 4 viktimave të 21 janarit 2021.


Lajmi kryesor:

10 vite pas, shpallen 'Dëshmorë të Atdheut' 4 protestuesit e vrarë! Rama: Parlamenti s'bën gjyqe, të veprojë drejtësia


Ora 11:05
Rama, Gjonaj, Ruçi e Peleshi u dorëzojnë simbolin e ‘Dëshmorëve të Atdheut familjarëve të 4 viktimave të 21 janarit
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4
E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë kërkesa e PD-së për përsëritjen e zgjedhjeve ne 9 qarqe?×

Lajmi i fundit

John

Rama: Meta, personazh grotesk e anti-ligjor! Do e shkarkojmë në bllok për të çminuar Presidencën! Për emrin zëvendësues do konsultohemi me PD