Rama merr fjalën, VIDEO nga momenti kur deputetët e Berishës bojkotojnë mbledhjen e dy Kuvendeve Shipëri-Kosovë

 

Sali Berisha bojkoti sot mbledhjen e përbashkët mes dy kuvendeve Shqipëri dhe Kosovës. Si gjithmonë, Berisha nuk u la vetëm nga besnikët e tij, të cilët teksa kreu i qeverisë po fliste në Parlament, u larguan nga seanca.


Lajmi kryesor:

Gati 250 politikanë të Shqipërisë dhe Kosovës kremtojnë ditën e Flamurit, Berisha bojkoton mbledhjen dhe 'nuk del dot nga vetja': Rama vllau i Vuçiçit


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Rritet varësia kronike e fëmijëve nga mediat sociale

Rritet varësia kronike e fëmijëve nga mediat sociale