Rama ironi me Bashën, publikon deklaratat kontradiktore: Kush ta hajë ta hajë, lëre se ç’thotë tabela e shumëzimit

1611238604_RamaBasha.jpg

Kryeministri Edi Rama ka vijuar ironinë me kryedemokratin Lulzim Basha i cili ditën e sotme prezantoi programin ekonomik.

Rama ka publikuar disa deklarata kontradiktore të shtrirë në kohë të liderit të opozitës lidhur me LSI-në.

“Kush ta hajë ta hajë, lëre se ç’thotë tabela e shumëzimit”, ironizon Rama teksa shpërndan edhe një video të deklaratave të Bashës. 


Lajmi kryesor:

PD program ekonomik me 16 pika! Basha: 110 mijë vende pune dhe pagë minimale 36 mijë lekë! 3 mijë lekë në muaj për bebet e porsalindura për 5 vite


E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?×

Lajmi i fundit

John

Flakët rrezikuan manastirin e Shën Pjetrit, izolohet zjarri në Vithkuq të Korçës! Digjen 4 hektarë me pisha e shkurre