Rama ironizon Bashën, e mbron Vokshi: Të ka mbetur vetëm të bësh shaka, se plan nuk ke

Rama ironizon Bashën, e mbron Vokshi: Të ka mbetur vetëm të bësh shaka, se plan nuk ke

1610729142_vokshi770x433.jpg

Pas ironisë që kryeministri Edi Rama bëri me Lulzim Bashën për deklaratat e tij kontradiktore të shtrira në kohë, i ka dalë në mbrojtje ish deputetja e PD-së Albana Vokshi, e cila shprehet se Ramës tani i ka mbetur të bëjë vetë shaka se nuk ka asnjë plan.

Vokshi shprehet se më 25 prill Shqipëria do fitojë e ai do të jetë humbësi i madh.

“Rama, kur nuk ke asnjë plan, kur nuk mban asnjë fjalë e vetëm mashtron, kjo është gjithçka që të ka mbetur. Të bësh shaka. Më 25 prill Shqipëria do të fitojë! Ti do të jesh humbësi i madh!”, shkruan Vokshi, në Twitter.


Lajmi kryesor:

PD program ekonomik me 16 pika! Basha: 110 mijë vende pune dhe pagë minimale 36 mijë lekë! 3 mijë lekë në muaj për bebet e porsalindura për 5 vite


  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin