Rama mbërrin në Izrael, takohet me përfaqësuesit e qeverisë izraelite

Rama mbërrin në Izrael, takohet me përfaqësuesit e qeverisë izraelite

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Izrael, ku do të zhvillojë një takim me kryeministrin Yair Lapid. Rama ka ndarë foto teksa ka zbritur nga avioni dhe po takon përfaqësuesit e qeverisë izraelite.

"Për vizitën zyrtare në Izrael me ftesë të kryeministrit, Yair Lapid", shkruan Rama. 


Lajmi kryesor:

Sulmet kibernetike nga Irani, Rama në Izrael! Kryeministri izraelit: Rrisim sigurinë kibernetike


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hetime për korrupsion dhe pastrim parash për Gërdecin, do bëhet drejtësi?×

Lajmi i fundit

Kiara i flet Keisit për Luizin: Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një  version të mirë timin

Kiara i flet Keisit për Luizin: Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një version të mirë timin