Rama mbledh socialistët pas pushimeve verore (FOTO)

 Socialistët janë mbledhur ditën e sotme, për herë të parë pas pushimeve verore. Mbledhja është realizuar në selinë e kryesisë së PS, ku deputetët socialistët kanë mbërritur me radhë të veshur 'shik' dhe me energji të reja për një sezon politik i cili duket se do të jetë mjaft i ngjeshur.
 


Lajmi kryesor:

'Duhet një imazh i ri në Shkodër'/ Rama: Drejtorët burra të japin dorëheqjen, për gratë do rishikohet pozicioni


Ora 18:54
Rama mbledh socialistët pas pushimeve verore

Edi Rama

1 / 13

Edi Rama

2 / 13

Gramoz Ruçi

3 / 13

Pandeli Majko

4 / 13

Vasilika Hysi

5 / 13

Elisa Spiropali

6 / 13

Mimi Kodheli

7 / 13

Elva Margariti

8 / 13

Ilir Beqaj

9 / 13

Arben Ahmetaj

10 / 13

Ogerta Manastirliu

11 / 13

Etilda Gjonaj

12 / 13

Ulsi Manja

13 / 13
r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Raporti i OSBE-ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit: si te duket?×

Lajmi i fundit

John

Pas 32 ditësh shënohet viktima e parë nga COVID, i pavaksinuar! 30 raste të reja në 24 orët e fundit, rritet numri i të shtruarve në spital