Rama: Mbresat e shprehura nga UEFA janë të shkëlqyera

Rama: Mbresat e shprehura nga UEFA janë të shkëlqyera

1653486365_rama.jpg

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se UEFA ka vlerësuar maksimalisht Shqipërinë për organizimin.

" Fluturime rekord në aeroportin "Nënë Tereza", ku janë procesuar mbi 20 mijë vizitorë në më pak se 48 orë dhe ku mbresat e shprehura nga UEFA janë të shkëlqyera, pas shqetësimit se mund të kishte probleme nga mbingarkesa e jashtëzakonshme", shkruan Rama.


Lajmi kryesor:

Conference League/ Tirana shkëlqen, ditë feste dhe zero incidente serioze gjithë ditën! Valle dhe muzikë në rrugët e kryeqytetit! Mijëra tifozë shijuan finalen e parë evropiane në Shqipëri (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Ilir Meta ‘non grata’ në Kongresin e PSE, përgjigja zyrtare për Report Tv: Ka mbështetur forcat nacionaliste, populiste dhe anti evropiane

Ilir Meta ‘non grata’ në Kongresin e PSE, përgjigja zyrtare për Report Tv: Ka mbështetur forcat nacionaliste, populiste dhe anti evropiane