Rama mbyll intervistën para përfundimit te '5 pyetjet': Vij pasi fitoj zgjedhjet (VIDEO)

Kryeministri Rama e braktisur studion e Report Tv gjatë një interviste me gazetarin Ilir Babaramo.  Rama hoqi mikrofonat dhe u largua nga studio pas përplasjeve herë pas here me drejtuesin Ilir Babaramo.

"Këtu mbyllet intervista. Jo, ne nuk kthehemi asgjëkundi. Herë tjetër, kur fton kryeministrin, fol me kryeministrin. Unë jam i gatshëm të vij prapë, por këtu mbyllet intervista. Unë nuk mundem më të vazhdoj", i tha Rama Babaramos.

Ndërprerja ka ardhur pas mbi 60 minuta pyetje mbi tematikat më të nxehta të aktualitetit politik, kur mungojnë vetem 6 ditë nga dita e zgjedhjeve.

"Të jap fjalën solemnisht që menjëherë pasi të fitoj zgjedhjet, do të rikthehem për të vazhduar të shuajmë kuriozitetin e shikuesve", tha ndër të tjera Kryeministri.


Lajmi kryesor:

Pas përplasjes për pyetjet, Rama përfundon para kohe intervistën në '5 pyetjet nga Babaramo': I gatshëm të vij pas fitores së 25 prillit, por këtu mbyllet


K.T./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Netanyahu në Uashington në mes të paqartësive politike në SHBA

Netanyahu në Uashington në mes të paqartësive politike në SHBA