Rama batuta në Durrës: Kur këtu të fusnin në burg për Çelentanon, në Kroaci kishte plazhe nudo! Unë kam një farë kompetence në këtë fushë

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në prezantimin e masterplanit të Portit të Durrësit ka bërë edhe batuta duke bërë dhe autoironi me veten.

 “Se kur këtu të fusnin në burg për Çelentanon, në Kroaci dhe Slloveni kishte plazhe nudo, dhe ju e dini që unë në këtë fushë kam një farë kompetence” tha Rama.


Lajmi kryesor:

Prezantimi i masterplanit të Portit të Durrësit, Rama: Sot ëndrra bëhet realitet, do investohen 2 mld euro! Brenda 2023 ndërtimi i portit të ri turistik të Shëngjinit (VIDEO)


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush i fiton zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit?×

Lajmi i fundit

John

Pritet një ditë interesante në dashuri...mësoni horoskopin për sot