Rama për opozitën: Bllokuan për 3 vite Unazën e Madhe, i lanë rrugët rrugëve (VIDEO)

Kryeministri Rama e ka nisur ditën me planin e menaxhimit të trafikut tek rrethrrotullimi "Shqiponja" për shkak të punimeve në "Unazën e Madhe".

Ai ka thumbuar opozitën ku shkruan se ata e bllokuan për 3 vite dhe i lanë rrugët rrugëve.

"Mirëmëngjes dhe me këtë video informuese mbi planin menaxhimit tëtrafikut që nis sot në nyjen e SHESHIT SHQIPONJA, për shkak të punimeve që po kryhen në UNAZËN E MADHE të Tiranës të cilën për 3 vite e bllokuan ata që i lanë rrugët rrugëve, ju uroj një javë të mbarë" - shkruan Rama.

E.M./G.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A po zbatohet vendimi i ekspertëve që ndalon grumbullimin e më shumë se 10 personave?

Komento

Komente

 • Kajo: 26/10/2020 14:07

  Cfar thua o shpellar pa shkoll tru kultur njesoj si idhudhi jot sali krimineli....po sa ka ber rama dhe ps ne keto shtat vjet ....nuk jan ber ne shqiperi qe kur esh krijuar si shtet o dit zi ...qornuk je po te ka qoruar shpella dhe nuk pranon te shohesh realitetin....ptuuuu rac m....

  Përgjigju
 • elio: 26/10/2020 10:41

  ngele gjithmone me te njejtin justifikim, per 7 vite duhet te kishe bere shume shume gjera qe sot i shet prap sikur ta kane fajin te tjeret. Je pergjegjes per vdekjen e zoterise ne qsut, sepse ketu i cove gjerat.

  Përgjigju
  • Askushi: 26/10/2020 12:30

   Ça thu reeeee...... ja dhe gjithologu i radhës që di të gjitha dhe jep zgjidhje pa kuptim×

Lajmi i fundit

John

OFL drejt 'shkrirjes', Lleshaj 'ndërron' mendje: Do të kërkojmë shtyrje të afatit të vlefshmërisë së ligjit