Rama poston fotot krahasuese PS-PD nga takimet elektorale: Pa koment

Takimi i Ramës në Dibër dhe i Bashës në Paskuqan

TIRANË- Respektimi i masave anti-COVID në takimet elektorale ka qenë kryefjalë e kryeministrit Edi Rama dhe këtë nuk ka nguruar që ta evidentojë në fjalime e tij, por nuk i ka kursyer as krahasimet me kundërshtarin politik, Lulzim Basha.

Rama ka pasur herë pas herë kritika për takimet e Bashës, duke thënë se janë kthyer në qendra infektimi dhe sot ka publikuar një foto nga 2 takimet e zhvilluara të PD-PS, në Paskuqan dhe Dibër.

Në takimin e Ramës, njerëzit e shumtë në numër janë të ulur në karrige në distancë nga njëri-tjetri, e ndërsa në takimet e Bashës, një grumbull njerëzish që i shkojnë nga pas.

 “Pa koment”, shkruan Rama.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?

Komento

Komente

  • FATMIRI: 14/04/2021 21:55

    PD IDENTIFIKOHET SI ÇETE HAJDUTESH DHE BANDA ORDINERESH TE FELLIQUR PA IDENTITETI PA INTELEKT E ARSIM

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Me 2 mina me telekomandë në çantë të lidhura me aparat celular, bie në prangat e policisë 38-vjeçari në Lezhë! Arrestimi pas 3 javë hetimesh