Rama publikon foto dhe zbulon ‘prapaskenat’, çfarë ndodh pas një takimi

Rama publikon foto dhe zbulon ‘prapaskenat’, çfarë ndodh pas një takimi

1666383541_rama.jpg

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto në mbyllje të takimeve në Elbasan, ku ka zbuluar se shikon mesazhet që i vijnë në celular e për këtë ka edhe një falënderim.


Lajmi kryesor:

Protesta e pedagogëve, Rama: U janë rritur pagat më shumë se të tjerët! Rroga e ministrave dhe deputetëve nuk janë rritur prej 9 vitesh


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’