Rama publikon pamje nga Brukseli në Samitin e NATO-s

 

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga vizita e tij në Bruksel, ku po zhvillohet mbledhja e Samitit të NATO-s.

Në videon e publikuar nga  kryeministri në rrjetin i tij social Facebook, paraqiten disa prej momenteve më interesante të prezantimit të agjendës.

 


Lajmi kryesor:

Mbahet Samiti i NATO-s, Stoltenberg: Për të luftuar Kinën e Rusinë, duhet forcuar bashkëpunimi SHBA-BE! I pranishëm dhe Rama


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të frekuentojnë auditorët duke rrezikuar shëndetin e të tjerëve?×

Lajmi i fundit

John

Administrata e Ushqimit dhe Barnave në SHBA, strategji për përzierje të vaksinave për më shumë efikasitet