Ura e Madhe e Kukësit me 310 metra gjatësi! Rama publikon pamjet: Pjesë e munguar e Rrugës së Kombit, përfundon në pranverë

Ura e Madhe e Kukësit me 310 metra gjatësi! Rama publikon pamjet: Pjesë e munguar e Rrugës së Kombit, përfundon në pranverë

Ndërtimi i Urës së Madhe të Kukësit

Kryeministri, Edi Rama ka publikuar një video në facebook, të Urës së Madhe të Kukësit mbi Drin. Rama e ka konsideruar si pjesë të munguar të Rrugës së Kombit që pritet të realizohet plotësisht deri në pranverë.

Ura e Madhe e Kukësit, ka një ariktekturë të veçantë prej çeliku me 310 metër gjatësi dhe pritet të plotësojë Rrugën e Kombit.

“Mirëmëngjes! Dhe me një tjetër pjesë të munguar të Rrugës së Kombit, Ura e Madhe e Kukësit mbi Drin që pritet të realizohet plotësisht deri në pranverë, me një arkitekturë e strukturë të veçantë prej çeliku varur në 310 metër gjatësi, ju uroj të diel të mbarë”-shkruan Rama.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • beni: 22/01/2023 18:43

  lyejeni mire me boje qe te mos mdryshket....dhe vendosni vida te trasha.....

  Përgjigju
 • Armand: 22/01/2023 18:07

  Shyqyr po e ben Rama se e ka vjedh saliu nja 20 jer edhe e la si syt e vet

  Përgjigju
 • Edi: 22/01/2023 17:15

  Keto po jan investime qe zhvillojne vendin

  Përgjigju
 • Joni: 22/01/2023 14:51

  Investime te tilla pacim sa me shume

  Përgjigju
 • Olti: 22/01/2023 14:50

  Nje projekt shume i mire dhe lehtesues

  Përgjigju
 • Ina: 22/01/2023 12:02

  Vetem kjo qeveri po i kushton rendesj vendit dhe po e ndryshon ne cdo sektor

  Përgjigju
 • Tea: 22/01/2023 12:02

  Investime nga me te ndryshmet po behen nga qeveria ku askush me pare nuk e merrte mundimin

  Përgjigju
 • tosi: 22/01/2023 11:53

  besoj se infrastuktura ne shqiperi ka mar nje tjeter redhoj nje ndryshim shume i madhe

  Përgjigju
 • titi: 22/01/2023 11:53

  fantastike

  Përgjigju
 • Lula ministri i 21 janarit: 22/01/2023 10:50

  Me ato mioionat qe vodhi Luli ishte ber edhe kjo ruge.

  Përgjigju
 • Arbërori: 22/01/2023 10:01

  Fushat fashiste elektorale e Edvin shkjaut shqipfolës

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Berisha: Ka ministra që kanë dhënë dorëheqjen se kanë takuar McGonigal! Veliaj bëri udhëtim të fshehtë, nuk e di nëse dëshmoi (Asnjë emër apo fakt)

Berisha: Ka ministra që kanë dhënë dorëheqjen se kanë takuar McGonigal! Veliaj bëri udhëtim të fshehtë, nuk e di nëse dëshmoi (Asnjë emër apo fakt)