Rama së bashku me pasagjerët e parë nga Londra zbresin në aeroportin e Kukësit

1618754089_zbriti.jpg

Kanë zbritur pasagjerët e parë në Aeroportin e Kukësit, të cilët kanë mbërritur nga Londra. Të parët që janë ulur në tokën shqiptare ka qenë një grua dhe një vajzë e vogël, të cilët më pas janë ndjekur nga kryeministri Edi Rama.

 

 

 


Lajmi kryesor:

Ulet avioni i parë në Aeroportin e Kukësit 'Zayed, Flatrat e Veriut', festë kuqezi dhe entuziazëm! Rama zbret me emigrantët nga Londra: S'jam 3D, por real! Ditë e veçantë për shqiptarinë


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të frekuentojnë auditorët duke rrezikuar shëndetin e të tjerëve?×

Lajmi i fundit

John

Koreja e Veriut lëshon raketë në ujërat pranë Japonisë