Rama takon Presidentin e Emirateve të Bashkuara: Energjia, turizmi, siguria dhe mbrojtja kibernetike, fokus i bisedave

Rama takon Presidentin e Emirateve të Bashkuara: Energjia, turizmi, siguria dhe mbrojtja kibernetike, fokus i bisedave

Kryeministri Edi Rama është takuar me Presidentin e Emirateve të Bashkuara, Sheikh Mohamed bin Zayed Al Nahyan. Në fokus të diskutimeve ka qenë ecuria e projekteve të bashkëpunimit në fushën e energjisë, turizmit, sigurisë dhe mbrojtjes kibernetike

“Në Pallatin Mbretëror me mikun e çmuar, Presidentin e Emirateve të Bashkuara, Sheikh Mohamed bin Zayed Al Nahyan, për ecurinë e projekteve të bashkëpunimit në fushën e energjisë, turizmit, sigurisë dhe mbrojtjes kibernetike”, shkruan Rama.


Lajmi kryesor:

Pas Izraelit, Rama shkon në Abu Dabi takon Presidentin e Emirateve të Bashkuara: Energjia, turizmi, siguria dhe mbrojtja kibernetike, fokus i bisedës


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Tirana/ Kalimi i turit i hapur, Bledi Shkëmbi: Kemi shanset tona, i befasuar me tifozët

Tirana/ Kalimi i turit i hapur, Bledi Shkëmbi: Kemi shanset tona, i befasuar me tifozët