Ramush Haradinaj fundjavë në bregdetin shqiptar, takon Monika Kryemadhin me dorë të fashuar: Diskutim për aktualitetin politik

Ramush Haradinaj dhe Monika Kryemadhi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka zgjedhur të kalojë këtë fundjavë në bregdetin shqiptar.

Ai ka qenë në zonën e Durrësit, ku ka shfrytëzuar rastin për tu takuar edhe me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi. Edhe pse fundjavat shfrytëzohen për momente relaksi, Haradinaj ka diskutuar për situatën politike në Shqipëri dhe Kosovë.

Në Facebook, Haradinaj ka publikuar edhe një foto nga takimi me Monika Kryemadhin, e  cila dorën e majtë e ka të fashur, për arsye që nuk dihen.

"Përsëri në Shqipëri, përsëri në Durrës. Kënaqësi të kem një bashkëbisedim me Monika Kryemadhin, Kryetaren e LSI-së, lidhur me aktualitetin politik në dy shtetet tona. U gëzova, po ashtu, të shoh qytetarët e Kosovës, që po i kthehen bregdetit shqiptar", shkruan Ramush Haradinaj në Facebook.

 • Sondazhi i ditës:

  Ku do të pushoni këtë verë?

Komento

Komente

 • Tipo: 15/06/2020 19:25

  Ky shkodrani prej puke te qenka kopil nga Fierza, kur eshte ngritur hidrocentrali kanepas lindur ca femije nga punetoret e shkodres e kur i pyesnin nga jeni ....ata thoshin Shkodran, por prej puke nga qe kishin lindur ne puke....haaaaaaaa

  Përgjigju
 • Tano: 15/06/2020 19:22

  Nje takim brilant, ta dini o njerez qe Ramush Haradinaj eshte djali i kosoves trime qe vete e cliroj, bile ju po flinit gjume kur aji luftonte o burraveca opinga grisur, aji eshte heroi i popullit kosoves, Lavdi. Monika eshte femra me e sakte ne kete vend, eshte nene, grua dhe ka vlera padiskuturshme. Mos hani inat kot se kane dale te dy si dy yje, ok...tung o zemer zinj

  Përgjigju
 • Ami: 14/06/2020 22:16

  Maloku me malokun

  Përgjigju
 • Kafsha: 14/06/2020 20:02

  Ordinerja fshatare, kryefshatarja kryemuta!

  Përgjigju
 • top: 14/06/2020 19:55

  esht merzitur me petrit vasilin se u plakt,ta provoj me kete kosovarin se MONES i zjen gjaku,LIKJA e ka mendjen per te ber ndonje lek

  Përgjigju
 • Niku: 14/06/2020 17:58

  Te dy nje surrat keni...

  Përgjigju
  • Redzoni: 15/06/2020 07:51

   Me nder qofshi fort mirë po i njihni e vlersoni këto bagla. Na është mbush Kosova e Shqipëria me Esat pasha toptana....veç ku me i gjet Avni Rrustemat

  • Niku Petaniku: 14/06/2020 19:15

   Mender me thene nje m.... jane

 • Shkodran prej Puke: 14/06/2020 17:11

  Mos na e ka zene Covidi doktoreshe Monen?

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Lëvizte me pushkë me vete, arrestohet 53-vjeçari në Mat! Në shtëpi iu gjet një sasi municioni luftarak