Rapsodia e koronavirusit nën muzikën e të mëdhenjve të 'Queen'

Bohemian Rhapsody e Queen, përshtatur në një rapsodi për koronavirusin. Videon e ka shpërndarë kryeministri Edi Rama. 

"Mos u mërzisni, lufta na gjeti nuk e zgjodhëm, po ne do ta fitojmë dhe mos kini asnjë dyshim, I love you", shkruan kryeministri.

G.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një ditë afat për reformën zgjedhore, a mendoni se palët politike do vendosin në favor të qytetarëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Tropojë/ Dëmtohet në kokë duke pastruar kanalin vullnetarisht, dërgohet drejt Traumës 56-vjeçari