Refuzoi të luante tek filmi i Oltës dhe Luizit, rrëfehet Efi: Sigurisht, se më dhanë një rol të vogël

Refuzoi të luante tek filmi i Oltës dhe Luizit, rrëfehet Efi: Sigurisht, se më dhanë një rol të vogël

Efi Dhedhes

Efi mund ta shihnim në filmin "Në kuadër të dashurisë", por ish-banorja e BBV2 ka refuzuar. E ftuar sot në "Shqipëria live", Efi ka treguar se e ka marrë ftesën për të qenë pjesë e filmit, por ajo nuk ka pranuar për shkak se ka patur një rol shumë të vogël.

"Më erdhi një propozim, por absolutisht nuk e pranova sepse ishte një rol shumë i vogël", tha Efi.

E pyetur nëse do të pranonte po t'i kishin ofruar një rol kryesor, Efi tha se do të kishte pranuar patjetër, edhe pse në film luajnë Luizi me Oltën, me të cilët nuk ka marrëdhënie dhe aq të mira.

"Puna është punë", tha Efi duke shtuar se nuk do i interesonte me kë po luante në film për sa kohë është çështje pune.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Mohammad: 26/09/2023 17:36

  EFI, ke bere gjene e duhur. Atij filmi i vjen era bordell,olta per te vajtur tek filmi u fut aty per suport,ai milloshi bixhosxhi u fut se kishte probleme serioze me drogen alkolin dhe bixhozin. Ai kurre nuk tha perse shoket e tij i kishin kthyer krahet. Tha vetem qe mi kthyen por jo perse. Kur u ve ne peshore ty me jargen nga lushnja e olten e kte robin me floke te verdha,ti je shume lart

  Përgjigju
 • Tarabosh: 26/09/2023 09:17

  I ke ra te mires me shkjelm.Efi asht ma mir me ba sex pak se mos me e njom hiq!

  Përgjigju
 • Xxxxx: 25/09/2023 18:18

  Eh jevga ...kerkon ti japesh rendesi haha

  Përgjigju
  • A. N.: 26/09/2023 07:24

   Pakice me origjine bullgare i bie?

 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Shpëtoi Spanjën nga gjuajtjet e Brojës, portieri Raja: E dinim se Shqipëria nuk ishte kundërshtar i lehtë

Shpëtoi Spanjën nga gjuajtjet e Brojës, portieri Raja: E dinim se Shqipëria nuk ishte kundërshtar i lehtë