Rekordi i Dafina Zeqirit në Youtube

Rekordi i Dafina Zeqirit në Youtube
Dafina Zeqirin nuk e ndal askush. Një muaj pasi ka publikuar video klipin e saj të ri Supernova, ka marrë një rekord shumë prej 553.991 klikimesh në YoTtube. Pas largimit të ish menaxherit të saj Drin Zatriqi i cili e kishte manipuluar, ajo si duket e ka gjetur qetësinë e saj shpirtërore në krahët e Besfort Hasanaj. Menaxheri i saj ka hapur edhe një kanal zyrtar të Dafinës në YouTube dhe vetëm për 2 javë ka marrë 1,343,734 klikime dhe 578 abonime.

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?



×

Lajmi i fundit

Putin beson se Perëndimi ka kaluar çdo vijë të kuqe: Ata janë nxitësit e konfliktit, po shpërndajnë më shumë municion për Ukrainën

Putin beson se Perëndimi ka kaluar çdo vijë të kuqe: Ata janë nxitësit e konfliktit, po shpërndajnë më shumë municion për Ukrainën