Remont në Kalimash, në 25 Tetor stakohet energjia elektrike në këto zona të Kukësit

KUKES- Me datë 25 tetor në disa zona në Kukës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Në një njoftim të publikuar nga OSHEE bëhet e ditur se për shkak të remontit të Kalimash të Vjetër do të stakohet energjia elektrike nga ora 10:00 deri në orën 14:00.

Zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Bogjishë, Kalimash, Kolsh, Demali, Mamëz, Todë, Myc-Mamëz,Spahie, Breqan, Qinamakë, Suke, Leshniqe, Fushë Arë, Alivate, Qinamakë, Aliaj, Krapit, Pukë, Përroi i Andrrës, Kryemadh, Sarac, Shtanë, K.Kimet, Simon, Dugagjin, Supec, Shikaj, Petkaj, Dobrush, Shemri, Leproj, Picar, Mgull, Vrish, Sezem, Cam, Pistë, Gdheshtë, Zahrisht, Pla, Nikoliq, Vllahën, Bardhej, Helshan, Kostur, Perollaj, Ukperaj, Kam, Zogaj, Kepenek, Xhuxhë, Qarr, Golaj, Qarrë,Letaj,Zgjeç, Pla, Brat , Dobrunë, Cahan, Kishaj, Mujaj, Pogaj, Fajzë, Brenogë, Vranisht, Sefoll, Metaliaj, Myc-has, Tregtan, Bashkia Krumë, “Kodra e Madhe”, Pekë, Gajrep

  • Sondazhi i ditës:

    E premtja dhe e hëna pushim, a jeni dakord me propozimin e Beqajt?

Komento

Komente

  • Ncncnc: 23/10/2019 23:21

    tetor* me te vogel analfabete. Nuk eshte emer i pervecem.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

COVID-19 fut në sherr lojtarët e Partizanit, sulmohet Boldor