Besonin tek ringjallja, ja fotoja e nënës Zhaneta Josifi dhe dy vajzave të saj Anisa dhe Blerta

1593762379_zhanetaanisa.jpg

Report TV ka siguruar foton e nënës Zhaneta Josifi dy dy vajzave të saj. 56-vjeçarja bashkë me njërën nga vajzat, Anisa Josifi u gjetën të pajeta. Ndërsa vajza tjetër Blerta u dërgua në spital.


Lajmi kryesor:

Lanë ushqimin, vetëflijohen për ringjallje nënë e bijë, dëshmia e motrës nga spitali: Anisa 15 muaj e vdekur në banesë! Babai u vetëvra 6 vjet më parë


m.x./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?×

Lajmi i fundit

John

Një ‘Pesë qershor Plus’ që përfaqëson të gjitha palët