Report Tv siguron foton e Agron Bejdollit, i arrestuar për pengmarrjen e vëllezërve Beqiri

Report Tv siguron foton e Agron Bejdollit, i arrestuar për pengmarrjen e vëllezërve Beqiri

1713272082_agron.JPG

Ky është Agron Bejdolli, i arrestuar në Spitallë të Durrësit, i shpallur në kërkim për pengmarrjen e vëllezërve Beqiraj më 2 tetor 2022.

Ai njihet si person shumë i afërt i Aleksandër Lakos (Rrumi i Shijakut).

Arrestimi i tij u bë pasi Krimet e Rënda në Policinë e Durrësit morën informacion se fshihej në shtëpinë e një kushëriri.


Lajmi kryesor:

Durrës/ Në kërkim për pengmarrjen e dy vëllezërve Beqiraj, arrestohet krahu i djathtë i 'Rrumit të Shijakut', Agron Bejdolli


G.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Mero Baze: PD ka marrë vulën dhe ka humbur shpresën

Mero Baze: PD ka marrë vulën dhe ka humbur shpresën